Web Analytics

LIVSVEILEDNINGEN GA MEG RO OG SELVINNSIKT

dyr dyrekommunikasjon og dyretolk dyrevelferd healing kunder sier meditasjon & indre ro mennesker imellom selvutvikling Jan 22, 2017

Hei Sissel. Tusen takk igjen for livsveiledningstimen og dyretolktimen! Livsveiledningen ga bĂ„de ro og selvinnsikt i lang tid etterpĂ„. Det finnes en del rovdyr i skogen rett ved huset vĂ„rt. Minstepusen forsvant plutselig i juli som var, og etter det var jeg livredd for Ă„ slippe ut de andre kattene. Jeg bestilte livsveiledning av deg, og du minte meg pĂ„ hvor viktig friheten og selvstendigheten er for en katt. Jeg er fortsatt bekymret nĂ„r jeg lar kattene gĂ„ fritt ute, men jeg ser hvor lykkelige de blir av Ă„ sove pĂ„ verandaen, klatre i trĂŠrne og jakte pĂ„ mus - derfor er jeg glad for at jeg slo fra meg tanken om Ă„ ha de i en liten innhegning ute nĂ„r vi bor sĂ„pass landlig til  Jeg lĂŠrte hvor viktig det er Ă„ la kattene fĂ„ stĂ„ i sin kraft (og hvor godt det er for meg Ă„ gjĂžre det samme). Jeg fikk kvittet meg med mye av den dĂ„rlige samvittigheten ved Ă„ miste en pus (tenk om jeg hadde gjort det annerledes, hva om jeg bare hadde ...), og jeg fikk innsikt i hvor sterkt folk og dyr egentlig er knyttet sammen rent energimessig.

Under dyretolktimen fikk jeg bekreftelse pĂ„ at den nye pusen vĂ„r, Nilla, har det bra hos oss  Du fikk opp symbolske hjerter fra Nilla til meg, og du kunne fortelle at Nilla fĂžler hun endelig har "landet" og at hun hĂžrer hjemme med kjĂŠresten min, resten av dyregjengen vĂ„r og meg. Det var ogsĂ„ koselig Ă„ hĂžre at Nilla ser pĂ„ hunden vĂ„r, Lilly, som en slags morsfigur - Lilly tar veldig godt vare pĂ„ Nilla!

Det beste ved disse samtalene var den enorme healingkraften som bĂ„de Nilla og jeg fikk kjenne pĂ„. Jeg anbefaler alle Ă„ bestille en time hos deg. Godt for sjelen. Jeg gleder meg til neste gang! Hilsen Jane Elisabeth Tollefsen.

Tusen takk for varme ord Jane Elisabeth. Mvh Sissel.

Del gjerne. 

FĂ„ Inspirasjon og nyheter i innboksen din

Ikke gĂ„ glipp av det som skjer. Du fĂ„r nyttig info og gode tilbud pĂ„ mail. Det er helt trygt Ă„ melde seg pĂ„. Jeg deler ikke epostadressen din med noen,  og du kan melde deg av nĂ„r du vil.